{cmp_start idkey=6705[url=http%3A%2F%2Fwww.pspzyrowa.pl%2Fuczniowie%2Fabsolwenci][title=Absolwenci][desc=]}

1982/1983

Klasa VIII: Grzesik Teresa;  Kowolik  Patrycja;  Kowalski Dariusz;  Ratajczak Joanna;   Wojciechowska  Beata;  Hecking  Irena; Hulik  Michał; Gajda  Monika;  Kulosa  Renata; Krawczyk  Renata;  Nowak  Bożena; Porada  Waldemar;  Bick  Leokadia;  Kozok  Janusz;   Jaskólski  Dariusz;  Smiatek  Bronisława, Mandala  Piotr;  Job  Danuta;

Wychowawca: Helga  Moczko

1983/1984

Klasa VIII:   Koprek Ewelina;  Knop Joachim; Schulwitz Leokadia; Majer Henryka; Baron Adrian; Michalik Monika; Hermaś  Helena;  Kowolik Adrian;  Lepich  Inga;  Jarosz  Waldemar;   Mitula Maria;   Blotko Artur; Gajda Dariusz; Płachetka Karina; Lepich  Krzysztof; Porada Damian; Duda Beata; Matuszek Robert; Majnusz Antoni; Kura Krzysztof; John Hubert; Wyszkowski Damian;

Wychowawca: Bogumiła  Maj

1984/1985

Klasa VIII:  Fert Jacek;  Borodeńko Iwona; Trela Leokadia; Cięciwa Dariusz; Kura Brygida;  Blach Piotr; Przeździnk  Renata; Kazik  Damian;  Mitula Dorota;  Hanko  Krzysztof; Kauczor  Kornelia; Klama Jerzy; Romanek  Karina; Lepich Krzysztof; Leżoch Gabriela; Hulik  Klemens; Job Beata;

Wychowawca: Barbara Osadzin

1985/1986

Klasa VIII: Kura Sylwia; Steindor  Krzysztof; Kulosa  Małgorzata;  Kantor  Roman; Rosoł Adrian; Frankowska  Beata; Jucha Andrzej; Lepich  Ewa; Hruzik  Roman; Mandala  Joachim; Ball Beata; Pakosz Adrian; Kowolik  Regina;       

Wychowawca: Maria  Lepich

1986/1987

Klasa VIII: Boronowska  Danuta;   Fert  Grzegorz;   Rygoł  Jolanta;    Kilisz  Waldemar;   Majnusz  Mariola; Smiatek Joachim;  Lepich Joanna;  Gawlik  Marek; Michalik  Regina;  Lesch Adam;  Sojka  Justyna; Czapla Artur; Steindor  Urszula;  Majnusz Andrzej;  Kura  Marian;  Michalik Marian; Tudyka Edward; Piosek Tomasz; Mandala Damian;

Wychowawca: Stefan  Piwowar

1988/1989

Klasa VIII: Kowolik  Brygida; Lepich  Andrzej; Michalik Tomasz; Rzepka Jolanta;  Ogiela  Andrzej; Skóra Mariola; Kowolik  Emanuela; Majnusz  Grażyna;  Bryła  Rafał;  Wilczek  Renata;  Leżoch Piotr;  Duda  Joanna;  Jędrocha  Mariola;   Dworaczek  Tomasz; Porada  Irena;  

Wychowawca: Maria  Nabiałek

1989/1990

Klasa VIII: Grzesik  Jolanta;   Chucherko  Dorota;   Rosoł  Janusz;  Michnowska  Dorota;  Kowolik  Robert; Sziotka Ewelina; Dworaczek  Jacek;  Jarosz  Joanna;  Kilisz  Michał;  Mandala  Sabina;Gajda  Dorota;   Nachman Diana;  Post  Krzysztof;   Werner  Karina;  

Wychowawca: Helga  Bieniusa

1990/1991

Klasa VIII: Piwowar  Aneta; Koprek Anna; Pakosz  Bernadeta;  Jon  Joachim;  Post Cecylia;  Mandala  Norbert; Gola Urszula; Matuszek Klaudia;Michalik  Piotr;  Hermaś  Kornelia; Kowalczyk Beata; Majewska Iwona; Majnusz  Antoni; Jelito Małgorzata; Jon Michał;  Szatkowska Ewa;   

Wychowawca: Maria  Lepich

1991/1992

Klasa VIII: Lepich  Michał;  Bomba  Ewelina;  Lepich  Marek;  Leżoch  Danuta;  Ogiela  Adam;  Jałowy Marcin; Kupka  Bernadetta;  Wilczek  Aneta;  Cichoń  Dariusz;  Wieczorek  Justyna;  Lepich  Robert; Santura  Leokadia; Malkusz  Sabina;  Szynalik  Piotr;  Nowak  Barbara;  Mitula  Bernard; Pietrzak Arkadiusz;

Wychowawca: Stefan  Piwowar 

1992/1993

Klasa VIII: Klama  Beata;  Kupka Piotr;   Malik  Aurelia;  Sojka  Aniela;  Majewski  Rafał;  Hruzik  Joanna; Wowra Adrian;   Trojańska  Joanna;  Trojański  Rafał;   Szynalik  Rafał;  Szpicki  Lucjan; Kuszek  Iwona;  Jon Dominik;  Wilczek  Beniamin;  Bota  Marian;

Wychowawca: Halina  Fert 

1993/1994

Klasa VIII: Boronowska  Patrycja;  Skrzypek  Sabina;  Gola Karina;   Niegorska Katarzyna;  Nocoń  Roman; Wieczorek  Eugeniusz;  Werner  Arkadia;  Wanzke Klaudia;  Lepich Dawid;  Kowalczyk Martyna; Wowra  Marcin;  Szatkowska Wioletta;  Sebrala Zygmunt;  Grychowska Danuta;  Hanko Klaudiusz; Mitula Danuta; Jelito Krzysztof;

Wychowawca: Maria  Nabiałek 

1994/1995

Klasa VIII: Klama  Mariola;   Leżoch  Joanna;   Majewska  Katarzyna;   Smiatek Marcin;   Królikowska  Ewa;   John Józef;    Knop  Ewa;    Andrzejewski  Tomasz;   Gawlyta  Katarzyna;   Polok  Sławomir; Krzyża Ilona; Kopiec  Robert;   Sławicki  Ryszard;   Kopiec  Agnieszka;    Wrześniowski  Paweł;  Misiewicz  Sergiusz;

Wychowawca: Maria  Lepich

1995/1996

Klasa VIII: Cichoń  Aurelia;   Lubnau  Patrycja;   Thomanek  Patrycja;   Pizdzior  Ewa;  Skrzypek  Justyna; Sojka Agnieszka; Czernek  Mariusz;  Kilisz  Piotr;  Kowalski  Łukasz;  Królikowski  Stefan;Lechowicz  Krystian;  Lepich Dominik;  Majnusz  Damian;  Malkusz  Łukasz;  Szpicki  Arnold; Walat  Damian;   

Wychowawca: Teresa  Królikowska

1996/1997

Klasa VIII: Nabiałek  Tomasz;   Sojka  Janusz;    Lepich  Tomasz;   Kupka  Krzysztof;  Nocoń  Katarzyna;  Smiatek  Jacek; Pizdzior  Urszula;  Wrześniowski  Robert;  Bota  Danuta;  Janda  Grzegorz;    

Wychowawca: Stefan Piwowar

1997/1998

Klasa VIII: Bajer  Dawid; Bartoń  Rafał; Cerman Józef; Gawlyta  Marek; Grzesista Katarzyna; Kampa Dorota; Kampa Leokadia; Kania Łukasz; Katkowski Adam; Klama Andrzej; Kuszek Marcin; Lechowicz Andrzej; Leżoch Marcin; Lubnau Łukasz; Marzec Sylwia; Mokwa Dariusz; Mokwa Tomasz; Moric Damian; Nabiałek Anna; Niegorska Monika; Nocoń Michał; Nowak Natalia; Raszczyk Marcin; Richter Roman; Syrek Edyta; Świeca Zuzanna; Walat Adam; Wunschik Jan;    

Wychowawca: Halina  Fert 

1998/1999

Klasa VIII: Kaczmarczyk Angelika; Boronowska  Dominika; Gromotka  Justyna; Malik  Roland;  Makosz  Małgorzata;  Wiktor  Jakub;   Gren  Joanna;   Kwoczała  Małgorzata;  Polok  Michał; Grzesista  Julia; Cerman Robert;   Golenia  Justyna;   Karkos  Agnieszka;  Wowra  Mariusz;      Kania Rafał;   Damrath  Dariusz;  Misiewicz Jarosław;

Wychowawca: Maria  Nabiałek

Klasa VI: Maczurek Sonia; Lepich Kamila; Skrzypek Halina;  Bieniusa Joanna; Lepich Anna; Reczuch Krzysztof;  Jakubowski  Tomasz;  Malkusz  Żaneta;   Sziotka  Janusz;   Karkos  Beata;   Gawlyta  Waldemar; Paczuła  Elżbieta;   Czernek  Tomasz;   Piszczor  Jarosław;  Thomanek  Kamil;   Pupek  Edyta;  Grzesista  Rafał;   Kopiec  Marcin;    Wala  Tomasz;   Kwiotek  Dariusz;   Sulik  Piotr

Wychowawca: Katarzyna  Lipiec 

1999/2000

Klasa VI: Cerman  Klaudia;   Dąbrowa  Roman;   Dworaczek Piotr;   Jałowy  Mateusz;  Jelito  Iwona;  Jeziorowska  Daria;  Malkusz  Szymon;  Mandala  Justyna;  Marzec  Justyna;  Paczuła  Monika; Santura  Stefan;  Sławicka  Emilia;   Wala Mariusz;  Wrześniowski  Damian;

Wychowawca: Stefan  Piwowar

Klasa VIII: Adamaszek Dawid;  Gabor Sandra;  Górka Marek;  Jańczyk  Dorota; Jarosz  Łukasz; Jelito  Sonia; John  Roland;  Kaczmarczyk  Żaneta;  Kapłon  Izabela; Konieczny  Justyna;  Kopiec  Grzegorz;  Kopiec  Janusz;   Krawiec Marcin; Kroll  Adam; Kupka  Michał; Maczurek  Krystian; Makowiecki  Łukasz;  Mieczkowski  Andrzej;  Nowak Żaneta;  Penkalla  Tomasz;  Pierszkała  Dawid; Porada  Beata; Sojka  Patrycja;  Truch  Dawid;  Ryzner  Andrzej;

Wychowawca: Karina Filusz

2000/2001

Klasa VI: Reczuch  Katarzyna;   Bieniusa  Mateusz;  Skrzypek  Krzysztof;   Hulik  Tomasz;  Wygasz  Joanna;  Nogielski Michał;   Wiora  Angelika;   Kowolik  Roland;    Niestrój  Barbara;   Jańczyk  Natalia;   Kupka  Denis;  Gawlyta Malwina;  Jeziorowski  Janusz;  Jelito  Marcin;  Malkusz  Mateusz;

Wychowawca: Halina  Fert

2001/2002

Klasa VI: Cerman  Marek;  Dąbrowa  Aneta;  Dziony  Patryk;  Fiegler  Daria;  Golenia  Sebastian;  Hulik  Kamil;  Kowalczyk Marzena;  Kowalski  Arkadiusz;  Kowolik  Gabriel;  Majewski  Paweł;  Mandala  Monika;  Porada  Sabina;  Szatkowski Andrzej;  Wierzba  Michał;  Wiktor  Krzysztof;

Wychowawca: Jolanta  Bella

2002/2003

Klasa VI: Czernek  Justyna;  Grzesista  Janusz;  Knop  Marcin;   Kura  Joanna;  Malkusz  Jan;  Mandala  Daniel; Mandala Magdalena;  Nogielski  Mateusz;  Nowak  Tomasz;  Siotka  Sandra;  Tomala  Patryk;  Wesoły  Szymon;   Witoń Katarzyna;  Wowra  Piotr;  Wyszyńska  Anna;

Wychowawca: Bożena  Majka

2003/2004

Klasa VI: Baron  Patryk; Jeziorowska  Dominika; Karkos Anna;  Kauczor Patryk; Kilisz  Norbert; Kosek  Patrycja; Kowalczyk Patryk;  Kupka  Edyta;  Mandala  Marek; Paczuła  Weronika; Pęcak  Wojciech;  Rittner  Mateusz;  Smiatek Monika; Steindor Kamil;  Szynalik Katarzyna; Truch Celina; Wala Daniel;  Wesoły  Agnieszka;  Wieczorek  Adrian;  Wierzba Joanna;  Wiora  Sebastian;  Wygasz  Angelika;

Wychowawca: Jolanta  Bella

2004/2005

Klasa VI: Bega  Karina;  Blach  Joanna; Cerman  Urszula;  Filusz  Magdalena;  Kura Izabela;  Kosek  Marek; Kopiec Kamila;  Knop  Adam;  Kostka  Justyna;  Marzec  Tomasz;  Michałek  Regina;  Moj  Sandra;  Porada  Patrycja;  Smiatek Klaudia;  Wielgosik  Piotr;

Wychowawca: Agnieszka  Adamczyk

2005/2006

Klasa VI: Wiśniewski Mariusz;  Gramala Julia;  Michałewycz Szymon;  Szołtysek Nicoletta;  Wygasz Patryk;  Knop Grzegorz; Rosa Patryk;  Rittner Angelika;  Adamik Piotr;  Hulik Magdalena; Blach Sandra; Thomanek  Aleksander; Tomala Dawid; Gołąbek Natalia;

Wychowawca: Bożena  Majka

2006/2007

Klasa VI: Kowalczyk Dawid;  Wiśniewska Magdalena;  Krafczyk Przemysław;  Steindor Edith;  Fert Michał;  Malkusz Romana; Dąbrowa Rafał;   Manek Monika;  Michałewycz Tomasz;  Grabisch Natalia; Jarosz Arkadiusz; Jantos  Kamila; Jedliński Patryk;  Sydorko Piotr;

Wychowawca: Jolanta  Bella

2007/2008

Klasa VI: Kujawska  Sonia;  Psiuk Michał;  Knop Katarzyna;  Frankowska Katarzyna;  Kostka Kamil;Nowicka Nikoletta;  Kazik Hanna;  Bick Tomasz;  Czerwińska Angelika; Maczurek Tobiasz; Kazik Karolina;  Manek Mariola;  Grzesista Daniel; Giersztof  Daria; Witoń Magdalena;  Płonka Tom; Hruzik Paulina;  Kowalczyk  Marta;  Szynalik Adam;  Majewska Klaudia;

Wychowawca: Agnieszka  Rucińska

2008/2009

Klasa VI: Mandala Mateusz;  Sperling Dawid;  Polok Bartosz;  Bomba Patrycja;  Szynalik Anna;  Cięciwa Adam;  Jarosz Dawid; Sydorko Dorota;  Golenia Dawid;  Jantos Sebastian;  Gołąbek Dawid;  Kampka Daria; Kasprzyk Adrian; Steindor Andreas;  Borowicz Zuzanna;  Pierskała Sebastian;  Kokot Sandra;  Cięciwa Krzysztof;  Cerman Mateusz;

Wychowawca: Bożena  Majka

2009/2010

Klasa VI: Jedliński Mariusz;  Pierskała Łukasz;  Maczurek Dawid;  Grabisch Klaudia;  Wiśniewska Maja; Psiuk  Krzysztof; Leżoch Mateusz;  Baron Kamil;  Królikowski Maciej;  Trela Patryk;

Wychowawca: Jolanta Bella

2010/2011

Klasa VI: Czerwiński Patryk, Kowalczyk Magdalena, Lasoń Karolina, Michalik Jan, Kura Dastin, Śledź Adam, Wróblewska Aleksandra, Moj Paweł, Dziony Jessica, Kazik Marcin

Wychowawca:  Agnieszka Rucińska

2011/2012

Klasa VI: Biel Patryk, Bomba Adrian, Bryś Paulina, Fiegler Oliwia, Kazik Szymon, Kuhnert Katarzyna, Kura Alan,  Nowak Kewin, Pierskała Dawid, Pierskała Szymon,  Rosoł Sebastian, Trela Sebastian

Wychowawca: Beata Moczak

2012/2013

Klasa VI: Dominika Posid, Adam Brągoszewski, Nikola Nowak, Thomas Rosa, Wiktoria Lepich, Tomasz Knop, Sebastian Cerman, Karolina Smiatek, Sebastian Kantor

Wychowawca: Jolanta Bella

2013/2014

Klasa VI: Małgorzata Wróblewska, Mateusz Ogiela, Marlene Płonka, Tobiasz Spitzki, Arkadiusz Małachowski, Aleksandra Lasoń, Dominik Sprancel, Paweł Stosiek, Aleksandra Michalik

Wychowawca: mgr Agnieszka Rucińska

2014/2015

Klasa VI:Paulina Marczak, Sandra Spitzki, Szymon Rekus, Zofia Grzyb, Damian Chucherko, Beata Sydorko, Hanna Fert, Renate Steindor, Denis Trella, Maja Bączkiewicz, Dorian Ziólkowski

Wychowawca: mgr Judyta Czok

2015/2016

Klasa VI: Patrick Blacha, Mateusz Kalisz, Adam Kilisz, Jessica Kleczkowska, Dajana Polakowska, Dominik Wyszkowski, Robert Rosół, Florian Stosiek, Dawid Pełka

Wychowawca: (Klasy I-III) mgr Jolanta Bausmer - Ceglarek, (Klasy IV-VI) mgr Jolanta Bella